Ak si chcete dnes objednať očné vyšetrenie alebo sa porozprávať s členom nášho tímu o akýchkoľvek otázkach týkajúcich sa starostlivosti o oči, zavolajte nám dnes na čísle 0948 / 123 100

Multifokálne okuliare

Progresívne okuliarové šošovky (multifokálne okuliare) ponúkajú progresívnu dioptrickú hodnotu a ostré videnie na akúkoľvek vzdialenosť. Pretože progresívne okuliarové šošovky sú schopné korigovať chybné videnie do diaľky aj do blízka zároveň. Vzhľadom na to, že nemajú viditeľný okraj, zmeny dioptrií nie sú navonok viditeľné, majú aj estetické výhody.

Preferujeme a ponúkame multifokálne okuliare od firmy Rodenstock. Rodenstock ponúka komlexný prepracovaný systém, inovatívne technológie merania, zamerania, kde výsledkom sú okuliare dokonale prispôsobené vašim očiam i vašej tvári, aby ste videli lepšie a ostrejšie než kedykoľvek predtým.

Nutné vyšetrenie: vyšetrenie dioptrickej vady, DNEye Scanner, ImpressionIST meranie

Okuliare do diaľky alebo na čítanie

Okuliare do diaľky s plne individualizovanými šošovkami, cesta ako naozaj ostro vidieť .
Výhody individuálnej výroby vašich okuliarov sú v ostrosti videnia v plnom rozsahu okuliarových šošoviek až po okraj, vysoko kontrastné videnie aj v nepriaznivých podmienkach.

Rozdiel v porovnani s tradičnými okuliarovými šošovkami, individualizované jednoohniskové šošovky zohľadňujú nielen vašu dioptrickú chybu ale aj tvar vašej tváre , držanie tela , a to ako Vám vybraný rám sedí .

Nutné vyšetrenie: vyšetrenie dioptrickej vady, DNEye Scanner, ImpressionIST meranie

Okuliare do kancelárie a na počítač

Každodenný digitálny život na pracovisku môže byt vyčerpávajúci. Pohľad prispôsobujeme na stôl , na monitor, na kolegov. Riešením pre odľahčenie zraku sú pracovné okuliare do kancelárie, k počítaču.

Nutné vyšetrenie: vyšetrenie dioptrickej vady, DNEye Scanner, ImpressionIST meranie

Okuliare na šport

Športové okuliare sú určené nielen na ochranu oči ( vietor, prach, hmyz… ) ale dôležitým faktorom sú slnečné lúče a prispôsobenie výroby individuálnym dioptriam, požiadavkám k športu ( zmena uhlu pohľadu napr. cyklista… )

Nutné vyšetrenie: vyšetrenie dioptrickej vady, DNEye Scanner, ImpressionIST meranie

Prečo okuliare, kompletne zhotovené u nás od Rodenstock?

  • Špičková kvalita pre dokonalé videnie a skvelý vzhľad.
  • Dlhoročná odbornosť a inovácie nás posúvajú stále v pred.
  • Skombinovali sme 3D vyšetrenie s pokročilou inovatívnou technológiou na individuálnu výrobu okuliarových šošoviek od spoločnosti Rodenstock, ktorá je lídrom v inováciách v oblasti očnej optiky už viac ako 140 rokov.

Detské okuliare

Popri  bežných detských okuliarov sa venujeme športovým okuliarom pre malých športovcov.

Ochranné okuliare

Zaoberáme sa komplexnou starostlivosťou o firmy požadujúce  dioptrické ochranné  okuliare .

Doplnky k okuliarom

  • čistiace prostriedky nepoškodzujúce antireflex
  • lupy
  • šnúrky
  • okluzory
  • púzdra
  • slnečné klipy na dioptrické okuliare – polarizačné.